Par mums

Kopš uzsākām darbību 2011. gadā, esam kļuvuši par tirgus līderiem kā iekārtu, tā tehnoloģisko risinājumu ziņā. Mēs ne tikai pārstāvam labākos Eiropas ūdenssaimniecības produktu ražotājus, bet jo īpaši lepojamies ar pašu ražotajām iekārtām, kas pierādījušas augsto kvalitāti ekspluatācijas laikā. Uzņēmums ir sertificēts kā atbilstošs EN ISO 9001:2009 standarta prasībām.

icon1

Plašākais tehnoloģisko iekārtu un risinājumu piedāvājums

Mums ir viss, lai realizētu pat sarežģītākos projektus! Nepieciešami nestandarta risinājumi? Jautā, tā ir mūsu stiprā puse! Mūsu rīcībā ir tehnoloģijas un zināšanas, kas ļauj izgatavot katram objektam piemērotākās iekārtas, lai klienta vēlmes piepildītu par 100%.

icon2

Latvijas – Somijas kopuzņēmums ar vairāk kā 1500 realizētiem projektiem Latvijā un Eiropā!

Esam pārņēmuši zināšanas un pieredzi no labākajiem Somijas speciālistiem notekūdeņu attīrīšanas jomā, izveidojot spēcīgu, profesionālu komandu, kuras teicamos rezultātus apliecina lielais realizēto projektu skaits!

info

Sniedzam konsultācijas un pēcapkalpošanas servisu!

Aicinām jūs elektroniski sazināties ar mums, ja nepieciešama tehniska konsultācija, radušies sarežģījumi vai vēlaties pieteikt objektu regulāras apkopes servisam! Mums rūp, lai jūs saņemtu labāko iespējamo situācijas risinājumu, tādēļ atbildes sagatavošana aizņem nedaudz laika. Mazliet pacietības un jūs saņemsiet profesionālu atbildi uz iesūtīto jautājumu!